Pole eriti midagi lõbusat, aga teeme ära

Artjom Dmitrijev
Programmeerija, urbanist, aktivist, publitsist, juutuuber 427
YouTubeInstagram

Parema ühiskonna jaoks vajame paremat esindatust. Vajame rohkem noori, eestimeelseid venelasi ja põhimõttelisi inimesi.

Soovitajad

Minu seisukohad

Minu nimi on Artjom Dmitrijev ja olenemata teie vanusest, soost ja emakeelest – olen teie kandidaat Riigikogusse. Ja siin on mõned põhjused, miks:

Olen 21 aastane – viimases koosseisus esindas noori, kes moodustavad 37% rahvastikust, vaid 2 saadikut. Noorte poliitikahuvi on madal mitte seetõttu, et nad ei huvituks, vaid seetõttu, et neil puudub esindatus.

Olen töökas inimene – programmeerija ja rahvasaadiku töö on väga sarnane. Iga päev sordin välja sadu ebaloogilisi seoseid, lisan uut loogikat ja parandan vanu turvaauke. Oma armastust oskuste ja teadmiste vastu, aga ka süvenemise oskust saan kasutada Riigikogus Eesti heaks.

Olen vabaduse fänn – kui inimene soovib abielluda samasoolisega, suitsetada midagi “kangemat”, nimetada end teise nimega, siis valitsusel ei peaks olema nendes küsimustes hääleõigust, kui see ei ohusta teisi.

Ma ei vajuta meeletult nuppe – olen julge, jultunud, noor ja põhimõttekindel. Mind ei saa sundida hääletama oma veendumustele ja vaadetele vastupidiselt.

Olen eestimeelne venelane – lisaks noortele ei ole meil Riigikogus piisavalt adekvaatseid venekeelseid poliitikuid. Kahjuks on vana venekeelsete poliitikute põlvkond pideva vale ja populismi tõttu täielikult kadunud. Kõikidesse, isegi nende kõige mõistlikumatesse algatustesse suhtub kogu ühiskond vaenulikult. Seetõttu on paljud meie tehtud otsused halva kvaliteediga.

Rohkem infot – https://artjomdmitrijev.ee