Toimetulek on julgeolek

Maris Sild
Tallinna Linnavolikogu rahanduskomisjoni esimees 414
Linkedin

Olen Tallinna linnavolikogu rahanduskomisjoni esimees, juhtinud varem Kristiine linnaosakogu ja töötan Euroopa Parlamendi liikme nõunikuna. Olen terve elu elanud Tallinnas. Ütlen enda kohta ikka, et olen sotsiaaldemokraadist maailmaparandaja. Seisan selle eest, et igal inimesel oleks võimalik olla õnnelik ja end teostada. Suurim väärtus on inimene ja ka meie riiki juhtides peab alati lähtuma väärtusest inimene eelkõige.

Soovitajad

Minu seisukohad

Olen poliitikas aktiivselt tegutsenud juba ligi viisteist aastat. Kolmandat koosseisu olen ma Tallinna linnavolikogu liige, kus olen hetkel rahanduskomisjoni esimees. Otsustasin kunagi poliitikasse tulla, sest tundsin, et tahan midagi muuta ja meie riigi arengus ja suundades kaasa rääkida. Otsuste tegemisel olen alati lähtunud põhimõttest, et iga inimene on oluline ning otsuste tegemisel tuleb kaasata ka huvigruppe ning nendega rääkida ja neid ka kuulata.

Olen sündinud ja kasvanud Kristiine linnaosas, kus elan ka praegu. Olen juhtinud Kristiine linnaosakogu ning töötan hetkel Euroopa Parlamendi saadiku Sven Mikseri Eesti assistendina.