Mõistuse ja südamega!

Silver Tambur
Rahvusvaheline ajakirjanik, toimetaja, meediaettevõtja ja kodanikuaktivist. 527
Linkedin

Ingliskeelse portaali Estonian World ja kodanikuliikumise Kõigi Eesti kaasasutaja Silver Tambur seisab mõistuse ja südamega kaasavama, kultuursema, harituma, võimalusterohke ja tulevikku vaatava Eesti eest.

Soovitajad

Minu seisukohad

“Riigil ei saa olla kahte tulevikku, mis seisavad seljad vastamisi.” – Lennart Meri

Ma soovin Eestit võimestada nii, et see oleks parim paik elamiseks kõigi siinsete inimeste jaoks. Ma olen alati seisnud ühiskonna eest, mis ei diskrimineeri ega kiusa kedagi ning kus oleks vabadus. Seepärast kaasasutasin ma 2019. aastal kodanikuliikumise Kõigi Eesti – et kaitsa ja võimestada Eestit, mis väärtustab kaasavat ühiskonda ja vabadust.

Tänane Eesti ühiskond on lõhestunud ja see ei ole juhtunud üleöö. Mina seisan kaasava Eesti eest, kus keegi ei tunneks end kõrvalejäetu või alavääristatuna.

Globaalse meediaväljaande Estonian World asutajana olen ma andnud oma panuse suur-Eesti loomisele – ühendanud välismaal elavaid eestlasi, eestlaste järeltulijaid ning rahvusvahelisi Eesti sõpru. Riigikogu liikmena saan anda senisest suurema panuse, et nii äraläinud eestlased kui eestlaste järeltulijad leiaksid, et just Eesti on inimesi ning vabadusi väärtustav parim elu- ja töökeskkond ja looksid siin oma elupaiga.

Eestil on väga palju kasutamata potentsiaali, et luua rohkem lisaväärtust. Et luua Eestis rohkem väärtust, on meil vaja suuremat koostööd, kõigile võrdseid võimalusi ning paremini ühendatud riiki. Eesti on tõeliselt edukas riik alles siis, kui oma potentsiaali saab siin rakendada igaüks, erinevustest hoolimata. Pärnus on suurepärane elukeskkond, kuid suur osa linna potentsiaalist on kasutamata.

Pärnu vajab juurde inimesi, teadmisi ja kapitali, et tiivustada seda linna kui ühte Põhjamaade parimaid elukeskkondi. Oma kogemusele ja koostöövõimele tuginedes seisaksin ma Pärnust valitud riigikogu liikmena selle linna eest nii, et see oleks parim koht elamiseks kõigi siinsete inimeste jaoks.